Przemysław Duda

Twórca zbiórki: Fundacja Pomagamy Sercem

 •  5 000,00

  Potrzebujemy
 •  120,00

  Zebrana kwota
 • 0

  Dni do końca zbiórki
 • Zgodnie z datą

  Zakończenie zbiórki
Zebraliśmy :
2.40%
Ta zbiórka się zakończyła.
, Polska

Fundacja Pomagamy Sercem

5 Zbiórki | 0 Ulubione zbiórki

Zobacz wszystkie zbiórki

Szczegóły zbiórki

Nasz syn Przemek urodził się w październiku 2014 roku, jako wcześniak w 31 tygodniu ciąży.

Zaraz po narodzinach ważył 1300 gram. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar. Przyszedł na świat z ciężką zamartwicą urodzeniową, niewydolnością krążeniową i oddechową. Kilka dni po narodzinach dostał wylewów.

Mimo, że z każdym dniem stan synka ulegał poprawie to Przemek do dzisiaj ponosi konsekwencje zbyt wczesnego porodu. Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce – hemiplegię prawostronną, ma wzmożone napięcie mięśniowe, problemy z mową, równowagą.

Jesteśmy także w trakcje diagnostyki w kierunku celiakii, ze względu na przewlekłe biegunki syna, które zniknęły po wprowadzeniu diety bezglutenowej. 

Dzięki dotychczasowej pomocy mogliśmy skorzystać z terapii Tomatisa i synek zaczyna coraz więcej mówić. Cudowne efekty przynosi rehabilitacja jaką jest dogoterapia z psem o imieniu Lili, dzięki której Przemek przełamał strach, więcej mówi i okazuje emocje.

Wsparcie finansowe jest dla nas bardzo ważne i nie pozwolimy zmarnować dotychczasowej ciężkiej pracy jaką włożyło wielu ludzi. Przemek jest również podopiecznym Fundacji “Serca dla Maluszka”. Każdego dnia walczymy, aby nasz Przemuś był zdrowy i dogonił swoich rówieśników.

Cieszymy się z każdego postępu syna. Wierzymy, że Przemek będzie jeszcze zdrowym dzieckiem.

Niestety koszty leczenia są ogromne, dlatego prosimy o pomoc. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy – wdzięczni rodzice.